Wpisy użytkownika karinnn z dnia 11 września 2013

Liczba wpisów: 2

karinnn
 
Dziękuje za nominacje www.jadzwigna78.pinger.pl.
Na początku trochę dlaczego mnie nie ma ostatnio, narazie pracuje i później wracam tak zmęczona ze nawet komputera nie mam siły włączyć:) ale niedługo coś wam pokaże:) a teraz odpowiedzi

1.Czy lubisz czytać ksiązki? Jeśli tak, to jakie ?

Szczerze to nie lubię, każde podejście do jakiejkolwiek książki kończy się na pierwszym max drugim rozdziale, no chyba  że ma 20 stron:)

2.Większą wagę przykładasz do włosów czy paznokci ?  

Zdecydowanie do paznokci, muszę mieć zawsze je pomalowane, ale to zawsze, a włosy same zauważycie że moja fryzura nie jest zbyt wymyślna:)

3.Jaki jest twój ulubiony kosmetyk i dlaczego ?

Myślę że krem do twarzy, po całym dniu noszenia make-upu, moja skóra potrzebuje nawilżenia i odetchnienia:)

4.Jaki masz stosunek do piercingu?

Kolczyki mam, w uszach kilka, jeden koło ust no i kiedyś miałam w nosie ale dawne dzieje. Myślę że wszystko jest dla ludzi tylko bez przesady, nie trawie tuneli na twarzy bleee...

5.Czy czujesz się szczęśliwa?

Szczęśliwa jestem gdy jest obok mój ukochany, gdy wszystko układa się po mojej myśli, gdy matka mi na głowę nie wchodzi, gdy baluje ze znajomymi, gdy wszystko mam gdzieś... ale wiadomo że nie zawsze jest tak pięknie jak sobie wymarzymy:/

6.Do czego obecnie dążysz w życiu?

Chciałabym robić to co kocham i móc dzielić się tym z innymi, chciałabym znaleźć pracę, by móc wyjść na swoje, chciałabym zakupić maszynę do szycia i w końcu zacząć realizować wszystkie pomysły, które siedzą mi w głowie.

7.Czy akceptujesz siebie?

Tak akceptuje, ale dążę cały czas do doskonalenia, bardzo nie lubię mojego brzucha, więc staram się nad nim pracować, ciężkie jest to bo uwielbiam słodycze i chipsy, których nie powinnam jeść ale jak ja lubię:(

8.Jesteś leniwa czy pracowita?

Trudne pytania zadajecie, raczej pracowita jak sobie coś zaplanuje dążę do wykonania tego jak najszybciej. Leń czasem też się odezwie:)

9.Jaki jest twój ulubiony blog i dlaczego?

www.kenzas.se uwielbiam jej styl, ona jest taka śliczna. Natrafiłam na jej blog przez przypadek i teraz odwiedzam go jeśli mam tylko na to czas:)

10.Jaki jest twój ulubiony zespół/piosenkarz/piosenkarka?

Nie mam jakiegoś jednego ulubionego wykonawcy, słyszę piosenkę i wtedy stwierdzam że to jest to i leci ona w kółko w mojej playliście dopóki nie znajdę nowej.

11.Czym wyróżniasz się z tłumu?

Mieszkam w małej miejscowości, gdzie wszyscy uważają że powinni wyglądać tak samo, ale ja mam to gdzieś, zawsze się dziwnie patrzą, a niech patrzą. Po prostu mam swój świat i swoje kredki.
 

karinnn
 
karinnn: Dziękuje za nominację, pierwszy raz biorę w czymś takim udział www.jadzwigna78.pinger.pl. , a ja nominuje otóż te dziewczyny:
www.camillle.pinger.pl
www.jotstyle.pinger.pl
www.sidka000521.pinger.pl
www.kaasiaa20.pinger.pl
www.vicandclauud.pinger.pl
www.majorka94.pinger.pl
www.pannateczowa.pinger.pl
www.keepinmind.pinger.pl
www.aniiolek1990.pinger.pl
Było by jeszcze kilka ale już je nominowano:) POZDRAWIAM